ЕВРОБУД-П
ЕВРОБУД-П
Шпола, г. Шпола, ул. Пролетарская, 170

О нас

Основні напрямки діяльності підприємства:

 

1. Виробництво твердопаливних піролізних котлів потужністю 12, 16, 20, 25, 35, 50, 95 кВт. для водного теплозабезпечення житлових, побутових та виробничих приміщень.

 

2.  Виробництво  камінів  водогрійних  для житлових  будинків, ресторанів та ін. потужністю  12, 20, 25 кВт.

 

3. Виробництво піролізних котлів повітряного теплозабезпечення при активній та пасивній  циркуляції повітря.

 

4.  Виробництво та монтаж зерносушильних комплексів (під ключ).

 

5.  Виробництво теплогенераторів піролізного типу для зерносушильних  комплексів (працюють на деревині, соломі,  качанах кукурудзи).

 

6.  Виробництво та монтаж  модульних котелень для обігріву шкіл,  дитячих установ, амбулаторій, приміщень для тварин, теплиць, які працюють по принципу піролізу на дровах, соломі, кукурудзяних  качанах. Теплоносій - вода або повітря.

 

7.  Виробництво кованих виробів: ворота, навіси, садові лавочки, гаражні ворота і т.д.

 

8. Виробництво столярних виробів високої якості:  двері,  вікна,  альтанки, гойдалки,  садові лавочки.

 

9. Будівництво та ремонти. Маємо великий досвід надання послуг будівництва та ремонту - від  закладення фундаменту до завершення будівництва. Працюють бригади по будівництву, поточному та капітальному ремонту, реконструкції приміщень будь-якого рівня складності та за найсучаснішими технологіями.

 

10. Продаж будівельних матеріалів за роздрібними та дрібнооптовими  цінами (для будівельних організацій). Більше 6000 найменувань товарів.

 

 

 EVROBUDP™ - це сучасне виробництво з потужним обладнанням, інструментами, приміщеннями, а найголовніше наше надбання - професіонали та віддані своїй справі працівники. Дякуючи багатовекторній діяльності, забезпечується фінансова стабільність та розвиток підприємства. 

Конкурентные преимущества компании:

Наша компания дает гарантию на котлы 60 месяцев.

Товары / Услуги:

1. Виробництво твердопаливних піролізних котлів потужністю 12, 16, 20, 25, 35, 50, 95 кВт. для водного теплозабезпечення житлових, побутових та виробничих приміщень. 2. Виробництво камінів водогрійних для житлових будинків, ресторанів та ін. потужністю 12, 20, 25 кВт. 3. Виробництво піролізних котлів повітряного теплозабезпечення при активній та пасивній циркуляції повітря. 4. Виробництво та монтаж зерносушильних комплексів (під ключ). 5. Виробництво теплогенераторів піролізного типу для зерносушильних комплексів (працюють на деревині, соломі, качанах кукурудзи). 6. Виробництво та монтаж модульних котелень для обігріву шкіл, дитячих установ, амбулаторій, приміщень для тварин, теплиць, які працюють по принципу піролізу на дровах, соломі, кукурудзяних качанах. Теплоносій - вода або повітря. 7. Виробництво кованих виробів: ворота, навіси, садові лавочки, гаражні ворота і т.д. 8. Виробництво столярних виробів високої якості: двері, вікна, альтанки, гойдалки, садові лавочки. 9. Будівництво та ремонти. Маємо великий досвід надання послуг будівництва та ремонту - від закладення фундаменту до завершення будівництва. Працюють бригади по будівництву, поточному та капітальному ремонту, реконструкції приміщень будь-якого рівня складності та за найсучаснішими технологіями. 10. Продаж будівельних матеріалів за роздрібними та дрібнооптовими цінами (для будівельних організацій). Більше 6000 найменувань товарів.

Город:

Шпола, Черкасская область

Адрес компании:

г. Шпола, ул. Пролетарская, 170

Время работы:

с 08:00 до 18:00

Контактное лицо:

Виталий Николаевич

Телефон:

Сайт:

evrobudp.com.ua

Дата основания:

2006

Руководитель:

Владимир Самойлович